Inovatívna rakúska značka Egger predstavila novú kolekciu laminátových podláh  Egger PRO 2018-2020. Kolekcia podláh Egger PRO zahŕňa veľký výber kvalitných podláh. Máte možnosť si vybrať z širokej ponuky laminátových, komfortných a dizajnových dekorov.

Kolekcia Egger PRO sa delí na 3 podskupiny:

- Egger PRO Laminát.

- Egger PRO Comfort

- Egger PRO Design

 

EGGER PRO Laminát

Laminátové podlahy kolekcie EGGER PRO sú vysokoinovatívne podlahy z hľadiska moderných dekorov ako aj nových trendových formátov. Okrem trendov podlaha v sebe skrýva aj mimoriadnu robustnosť vďaka dokonalému povrchu odolnému voči vplyvu silného slnečného svetla. Podlahy EGGER PRO sú rezistentné voči UV svetlu a preto si natrvalo zachovávajú svoju farebnú stálosť. Odolná laminátová podlaha aqua+ spája hygienu s pohodou a útulnosťou. Je to cenovo prístupná alternatíva k dlažbe aj vo vlhkých a nebytový priestorov.

 

EGGER PRO Comfort

Podlaha Egger COMFORT v sebe spája silu laminátu s pohodlnými vlastnosťami korku, ktoré miestnostiam dodávajú príjemnú atmosféru pre odpočinok a Váš dobrý pocit. Výber je rozmanitý a výborne sa zjednotí s rôznymi štýlmi zariadenia. Podlaha PRO Comfort od spoločnosti EGGER je ideálna pre spálne a detské izby, ako aj pre obývačky a jedálne.

Povrchová štruktúra dáva podlahám EGGER Comfort nielen výrazne autentický charakter. Zaisťuje aj tichú chôdzu bez toho, aby Vás oziabali nohy. Aj napriek tomu, že sa vaše deti radi kĺžu naše podlahy im to nedoprajú! 

S korkovými podlahami je spojená predstava „alternatívneho spôsobu života“. Neni sa čomu diviť, lebo kto sa pri podlahách zaujíma o ekologické aspekty a udržateľný vývoj, nemôže sa korkovým podlahám vyhnúť. Ich výhody výrobca pretavil do moderného dizajnu, aby sme získali moderný vzhľad. Korkový vzhľad zmizol, zostal však perfektný pocit pre nohy.

 

EGGER PRO Design

Podlaha PRO Design spĺňa všetky nároky, vizuálne aj funkčné. Je odolné voči opotrebovaniu ako aj voči vlhkosti, je moderná a ekologická. Táto inovatívna podlaha s jedinečným účinkom SelfRepair sa najlepšie hodí do silne namáhaných, bytových aj komerčných priestorov. Pretože sú dosky hrubé len 5mm, je dizajnová podlaha ideálna pre renovácie. Podlahu PRO Design od firmy Egger môže odborník položiť ako plávajúcu podlahu, alebo ju celoplošne nalepiť. Vieme Vám poradiť pre Vás ten najlepší spôsob pokládky.

Egger PRO Design znamená pre zákazníkov a projekty: už žiadne rozhodovanie medzi požiadavkou na extrémne odolnú krytinu, moderný vzhľad a ekologické riešenie podlahy. Naša nová dizajnová podlaha triedy použitia 33 v sebe zahrňuje všetky tieto výhody.

Vysoko kvalitná podlaha je neoddeliteľnou súčasťou interiéru domu. Ak pri intenzívnom používaní ostane podlaha trvale krásna, vyplatí sa vložená investícia dvojnásobne až trojnásobne. Naša dizajnová podlaha je zaručene svetlostála, časom nebledne ani netmavne. Vďaka unikátnym regeneračným schopnostiam povrchu vypadá stále ako v prvý deň používania. Nato sa môžete spoľahnúť. Nie bezdôvodne poskytuje výrobca na podlahu v súkromnej sfére záruku 25 rokov a v komerčnej 5 rokov.

Inovácie všade aj pod povrchom. Základom našej podlahy je ultra tenká doska z vlákien prírodných drevín Ultra Wood Fibre Board (UWF) o hrúbke 4,3m. Táto tmavošedá doska sa skladá zo špeciálnych ihličnatých drevín a vyznačuje sa extrémne vysokou hustotou, ktorá zabraňuje napúčaniu hrán. Podlaha Egger PRO Design je preto vhodná aj do vlhkých priestorov alebo pre použitie na intenzívne namáhaných plochách. Funkčná a s dlhou životnosťou, zároveň tiež ultra kompaktná a neuveriteľne krásna: Dokonalá dizajnová podlaha sa hodí všade tam, kde musí podlaha splňovať náročné požiadavky.

Vrchná vrstva podlahy Egger PRO Design sa skladá z TPU, čo je skratka pre termoplastický polyuretan. Tento pružný materiál prepožičiava podlahe špeciálnu pamäťovú funkciu. Pokiaľ na povrchu podlahy dôjde k deformácii, „vzpomenú“ si molekuly TPU vytlačené zo svojho miesta na východziu polohu a behom krátkej doby sa zase posunú späť – podlaha je ako nová.

Výhody: elastický materiál šetriaci naše kĺby, unikátny efekt SelfRepair, travalo krásny povrch, pocit prirodzenosti a tepla pri chôdzi, viac pohodlia a lepšia kvalita bývania, flexibilita pri tvorbe a využívaní priestoru, bezpečné spracovanie a pokládka, tlmenie kročajového hluku

Základom podlahy Egger PRO design je Ultra Wood Fibre Board – drevovláknitá doska z najčistejších ihličnatých drevín. Aby bola podlaha zaručene odolná voči vlhkosti, má uzavretú vysoko zaťažiteľnú nosnú dosku naviac zhora dole. Dvojitá ochrana je lepšia. Vďaka technológií DualSeal sa dovnútra nedostane ani kvapka vody. Dizajnová podlaha je preto vhodná pre vlhké priestory aj pre použitie na intenzívne namáhaných plochách. Výhody drevovláknitej dosky z ihličnatých drevín: ekologická a zdravotne nezávadná, ultra kompaktná, vysoko tvarove stála, rýchla a flexibilná pokládka, dvojité uzavretie (DualSeal) pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti, zníženie napúčania.

Ako mnoho ďalších podláh zaručuje aj podlaha Egger PRO Design overené a certifikované protišmykové vlastnosti triedy R10. To znamená: Okrem autentických povrchových štruktúr ponúka bezpečný krok a tým aj mimoriadny komfort bývania a chôdze. Vďaka klasifikácii R10 podlahy výrazne prevyšujú bežné požiadavky na súkromné priestory a zaisťujú zvýšenú potrebu bezpečnosti. Okrem toho sú ideálne pre použitie v hoteloch a reštauráciach alebo na pracoviskách s vysokou požiadavkou na triedu R10.